Yeni Yapılan Fayans Nasıl Temizlenir

Yeni Yapılan Fayans Temizliği

Yeni Yapılan Fayans Temizliği

Evlerinizde fayans temizliği sorusu pek fazla aklınıza gelmek, çünkü bir şekilde küçük yaştan belli ailenizden görmüşsünüzdür, fakat yeni yapımı bitmiş olan yeni yapılan ? Burada çok dikkatli olması gerekmektedir ev hanımlarınız, zira her zaman ki gibi sadece toz almak değildir iş.

Mikro fiber Bez, Eldiven ve Özel Temizleyici Maddeler

Öncelikle marka ismi vermeden şunu belirtelim, marketinizden veya temizlik ürünleri satan yerden fayans ve derz temizleyicisi için özel yapılan ürünleri almalı, su ile karıştırıp, (Dikkat gaz çıkışı olabileceğinden, ortamın hava alması ve gaz maskesinin kullanılması önemlidir) vücudunuzla temas ettirmeden temizlik yapılmalıdır. Eldivenleriniz kalın inşaatçıların kullandığı eldivenlerden olursa en iyi olanıdır. Mikro fiber bez yardımı ile yüzeyi bir erkek gücü kullanarak temizlemek ve çok iyi durulamak gerekmektedir. En son durulamadan sonra durulama yapmayı unutmayın. Birde fayans için olan ürünler ile musluk veya lavabo temizliği yapmayınız, aşınmalara neden olabilirsiniz…

Dikkat!!!

  • Gaz çıkışı olabileceğinden gaz maskesi kullanımı
  • Temizlik ürünlerinin vücudunuzla temas etmemesi (ederse bol su ile yıkanması ve eğer ağrı sızı varsa bir hekime başvurulması)
  • Eldiven kullanımı önemlidir…

 

Pin It

Yeni Yapılan Fayans Nasıl Temizlenir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir