Yatak Odası Perde Seçimi

Yatak Odası Perde Seçimi

                                                                            Yatak Odası

Yatak odası dekorasyonunda en dikkat çekici ayrıntılardan birisi perde seçimidir. Yatak oda dekorasyonundan en önemli değişkenlerden olan perde seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalarla birlikte yeni yılda en trend perde modellerini sizlerle paylaşacağız.

Yatak Odası Takımı İle Renk Uyumu

Yatak odasını ferah ve iç açıcı gösterme açısından pembe, turkuaz veya beyaz kombinlerin olabileceği şık güpürlü perde seçimleri oldukça dikkat çekici bir güzelliktedir. Yatak odanızın  genişliği uygun olduğu durumlarda tabana kadar tül süslemeli şık modeller öne çıkarken, aşağıda yazımızın devamında stor ve zebra perde seçiminde dikkat edilmesi gerekenlere ulaşabileceksiniz.

 

Yatak odası bir evin en şık gösterilecek en özel dekore edilebilecek bölümüdür. Birbirinden şık markaların ülkemizde kalite ve zarif tasarımları ile öne çıktığı perde modelleri, hem farklı çizgileri ile hem de renk seçimleri ile bütün dikkatleri üzerinde topluyor. yeni sezon perde seçimlerinde kumaş ve güpürlü perde seçimi kadar göz önüne çıkan bir diğer tasarım modelleri ise stor perde seçimleri olarak karşımıza çıkıyor.

seçimlerinde öne çıkan modeller arasında odanızın ışığını tam yansıtacak ve ferah, iç açıcı tasarımların gözler önüne serildiğini gözlemliyoruz. Hem şık bir yatak odası dekorasyonu hem de romantik bir yatak odası dizaynı için stor perde de öne çıkan tasarımlar yatak odası takımı ile uyumlu olacak desenli modeller olmalıdır.

Stor perde örneklerine bakarak ayrıntıları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yatak odası perde seçiminde dikkat edilmesi gereken noktaları birbirinden ayrı yani bağımsız değerlendirmemelisiniz. Yatak örtüsünden yastık rengine, halınızdan, gardrop deseninize kadra uyumlu renk tonları seçimler oldukça şık duracaktır.

Perde özel dikim fiyatları metrekaresi ortalama 25-30 TL’den başlayarak seçim yapacağınız perde tür ve özelliğini kadar metrekaresi 100’lerce TL’ye çıkabilmektedir.

 

Yatak odası perde seçiminde en önemli konsept ise ‘romantik’ dizaynlar olarak karşımıza çıkıyor. Görsellerdende anlaşılacağı gibi bu romatik kombinler için sıcak tonların tercihi oldukça şık duracaktır.

Pin It

Yatak Odası Perde Seçimi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir