Viraİstanbul Lansmana Özel Fiyatları

Beylikdüzünde Yükselen Proje Viraİstanbul

                                                                                        Beylikdüzünde Yükselen Proje Viraİstanbul

Viraİstanbul Projesi, İstanbul’un yükselen değerlerinden olan Beylikdüzü’nde yükseliyor. İnşaatta öncü firmalardan olan Gül Proje Grubunun yapımını üstlendiği Viraİstanbul Projesinin detayları ve fiyatları şu şekilde:

Toplamda 280 bin metrekare inşaat alanı üzerinde olup, 92 bin metrekare alan üzerine kurulu olup, %81 oranında(74 bin metrekare) yeşil alana sahip projede toplamda 1156 daire ve 39 ticari kuruluş bulunmakta.

17 blok halinde yükselen Viraİstanbul projesinde bulunan daire seçenekleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1. Lokasyon olarak E-5 ve metroya yürüme mesafesinde (Özellikle 2018 bitirilmesi planlanan yeni metro güzergahları ile çok daha iyi bir ulaşım noktasıda olacağını belirtmeliyiz.) olan Viraİstanbul, şimdi Lansmana özel fiyatları ile satışta.

Lansmana Özel Metrekaresi 3 bin 100 TL

Viraİstanbul lansmana özel fiyatı ile metrekaresi 3 bin 100 TL’den satışa çıktı. Aralık 2018 tarihinde bitirilmesi planlanan Viraİstanbul projesi için hem yatırımcılar hem de ev sahibi olmak isteyenler yararlanıyor.

Daire tipleri ve metrekaresine göre bir çok bütçe grubuna hitap eden Viraİstanbul ilerleyen süreçte yatırımcılarının yüzünü güldüreceğe benziyor.

Eğitim, sağlık, sosyal donatılar… bir çok aklınıza gelebilecek noktada Gül Proje, Viraİstanbul için çok yerinde ve doğru yatırım yapmışa benziyor.

Viraİstanbul Projesi, Gül Grup

Viraİstanbul Projesi, Gül Grup

Pin It

Viraİstanbul Lansmana Özel Fiyatları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir