Ümraniye ‘de Ev Alınır Mı?

Ümraniye de Ev Alınır mı

Ümraniye ‘de Ev Alınır mı?

Günümüzde  nasıl bir ev aldığın kadar nerede ev aldığında çok önemlidir.

Bu yazımızda sizlerle İstanbul ‘un yükselen değerlerinden Ümraniye’yi sizler için ulaşım, alışveriş ,eğitim ,sosyal aktivite olanakları açısından araştırarak paylaşacağız.

Ulaşım olanaklarından merkezi bir yer olmasının yanı sıra metro çalışmasıyla trafik yoğunluğu fazla.Fakat bu yoğunluk 2015 yılında metro çalışmalarının tamamlanmasının ardından hem ulaşımı kolaylaştıracak hem de buranın değerini daha da arttıracaktır.Ulaşımın içerisinde aracınız için otpark problemi yaşamak istemiyorsanız otoparkı olan bir ev almanızı tavsiye ederiz.

Alışverişin önde gelen yerlerinden olan Ümraniye çok kısa bir zamanda açılacak devasa Alışveriş merkeziyle sinema severler başta olmak üzere AVM severler için çok büyük olanaklar sağlayacak.

Eğitim kalitesi olarak bir çok bölgeden iyi durumda olan Ümraniye’ de kalite düzeyi yüksek  Devlet Okullarının yanı sıra çok büyük özel kolejler ve dershanelerde bulunmaktadır.

Sosyal aktivite olarak tiyatro , spor , dans merkezleri bulunmakta büyük yeşillikli parkları (Tantavi gibi…) ‘da vardır

Kısacası alacağınız eve bağlı olarak genel olarak 150 – 200 bin civarı site içinde bir daire bulup , saydığımız özelliklerde bir yeri almanız sizin için avantajlı olacaktır.

Ev almak gerçekten de çok önemli bir mevzu olduğundan hem fiziki sağlamlığı olan hem de diğer olanakları açısından Ümraniye ev  alınabilecek ve gelecek vaat eden bir ilçedir.

Pin It

Ümraniye ‘de Ev Alınır Mı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir