Toya Moda Ev Fiyatları

Toya Moda Projesi

                                                       

, projesi ile ulaşım ve sosyal aktivitelere üst düzey önem vermişe benziyor. Toplamda 21 bin metrekarelik araziye 4 blok halinde  yükselen projede, 439 konut ve 30’a yakın ticari birim bulunur. daire seçeneklerinin stüdyo daireler ile 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri sunup,  genişliklerinin 37 metrekare ile 151 metrekare arasında değişmektedir.

Toya Moda projesinde yer alan fiyatlara ve ödeme bilgilerine geçmeden önce, projenin %70’inin yeşil alanın oluşturduğunu, Atatürk Havaalanına 5 dakika uzaklıkta bulunduğunu ve içerisinde havuz, otopark, yüzme havuzu, sauna, buhar banyosu, fitness vb. bir çok sosyal ve kültürel aktivite alanları bulunduğunu belirtelim.

Toya Moda projesinde fiyatlar %5 peşin ve geri kalan kısım taksit seçenekleri ile sunulmakta. Ortalama 9 bin TL ve 120 ay vade seçenekelri ile başlangıçta satışa sunulan proje hem oturmak için hem de yatırım amaçlı mantıklı gözükmekte.

Toya Moda projesinde yer alan dairelerin başlangıç fiyatı 249 bin TL. Seçim yapacağını eve göre fiyatlar artış göstermekte. Proje ile ilgili olarak yetkili şirket telefon numarası ise: 0212 424 54 34

 

Toya Moda projesi satış ofisi adresi ise: Tevfik Bey Mahallesi, 20 Temmuz Cad. No: 33
34295 Sefaköy / Küçükçekmece / İstanbul

 

Toya Moda Daire Fiyatları

Toya Moda Daire Fiyatları

Pin It

Toya Moda Ev Fiyatları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir