TOKİ’den Emeklilere İkinci Bahar Projesi, İşte Bütün Detaylar

istanbul toki başvuru yeri nerdeEmeklilerin ev hayallerini gerçeğe çevirmenin en büyük adreslerinden olan TOKİ’nin emekliler için İkinci Bahar Projesi detaylarını ve ayrıntılarını sizlerle paylaşıyoruz.

250 TL Taksit 250 Ay Vade

250 TL’den başlayan ve 250 ay vade seçeneği ile emeklilerin ev sahibi olabileceği projeler 81 il genelinde devam eden ve başlayacak olan projelerle sürmekte. Emeklilerin sadece TOKİ (toki.gov.tr) adresinden yapılan resmi açıklamalar dahilinde ve belirlenen bankalara cüzi bir miktar ödeme yapılarak başvurabilecekleri projeler kura ile belirlenmekte. Emeklilere özel her bir proje için %25 özel kontenjan ayrıldığı TOKİ projeleri için başvuru için belirli şartlar bulunmakta:

  • Üzerine gayrimenkul bulunmamak
  • Geliri belirli bir miktardan fazla olamamak (Örneğin en son 3 bin 200 TL gibi bir sınır belirlenmişti)

emeklilere özel

Emeklilere özel bir sayfa yapan TOKİ resmi sayfasında emekliler için paylaşılan güncel projelerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz, TOKİ adına başvuru yaptığını iddia ederek sizlerden para talep eden dolandırıcılara kesinlikle itibar etmeyiniz. toki.gov.tr adresi üzerinde yayınlanmamış olan haberlerin gerçekliğini sorgulamak için Ankara: Tel: 0(312) 565 20 00

İstanbul: Tel: 0(212) 495 40 40 numaraları ile iletişime geçiniz.

TOKİ’nin emekliler için geliştirilen projeleri ile ilgili olarak talep toplama aşamaları ise aşağıda ki şemada sizlerle paylaşılmıştır:İkinci Bahar Projesi

Önümüzde ki yıllar için TOKİ’nin hedeflediği toplam konut sayısı 700 bin civarında olmaktadır. Bunların en az %25’i emeklilere ayrılmış durumda planlanması gerekmektedir. Ayrıntılr için bizleri takip etmeye devam edebilirsiniz.

Pin It

TOKİ’den Emeklilere İkinci Bahar Projesi, İşte Bütün Detaylar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir