TOKİ Kocaeli Dilovası’nda 915 Konut Yapacak

istanbul toki başvuru yeri nerdeBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) sanayileşmenin en fazla olduğu Kocaeli’nin Dilovası ilçesinde 915 konut inşaası yapacak.

Kocaeli Dilovası 915 konut projesi temel atma töreninde bir araya gelen Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile Dilovası Kaymakamı Hulusi Şahin ve de Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar birlikte temel atma butonuna bastı.

915 konutun teslimat tarihi için planlanan tarihi için  Mayıs – Haziran  2017 olarak açıklandı. Orta ve alt gelir gruplarının konut sahibi olabilme imkanları için başvuru yapacakları belirli şartlar bulunmakta. Şart ve başvuru tarihlerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

915 konutun 3, 4 ve 5 katlı bloklar halinde toplam 55 blokta yükseleceği duyuruldu. Konut büyüklükleri ise 2+1 daire tipleri için 94 metrekare ve 3+1 daire tipi için 120 metrekare olarak değişkenlik göstermekte. Konutların satışı için düşük ödeme planı ve uzun vadeli seçenekler bulunacak. Orta ve alt gelir grubunda yer alan vatandaşların açıklanacak tarihler arasında başvuruda bulunarak kuraya katılması gerekmekte.

915 projesi için sizlerle detaylı bilgileri ve açıklanacak başvuru tarihlerini paylaşılmaya devam edeceğiz.

Toki Konutları

Toki Konutları

Pin It

TOKİ Kocaeli Dilovası’nda 915 Konut Yapacak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir