TOKİ Emekliye 240 TL’ye Ev Verecek

istanbul toki başvuru yeri nerdeEmeklilerin konut sahibi olabilmesi için çalışmaların artarak devam edeceği duyuruldu. Başbakan Davutoğlu, TOKİ’nin emekli vatandaşlar için 240 TL taksitlerden başlayan fiyatlarla ev sahibi olabileceklerini duyurdu. TOKİ’nin Ankara’da emekliler için 341 TL ödeme koşulları ile konut başvurularını kısa süre önce sizlerle paylaşmıştık. Emekliler için açıklanacak olan 240 TL taksitle ev sahibi olma imkanları ile ilgili detaylı haberleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

TOKİ konutları kura usulü ile satışa çıkarmakta. Fakat kura öncesi engelli, şehit, gazi ve emekliler için özel kontenjanlar ayrılmakta. Bu yönden bakınca emeklilerin TOKİ konutlarında ev sahibi olma ihtimali diğer vatandaşlara oranla daha yüksek. Ayrıca en son açıklanan haberle emekliler için aylık ödeme koşulu 240 TL’ye kadar inecek.

240 TL’ye Emekliye Ev

Bizzat Başbakan tarafından yapılan 240 TL’ye emekliye ev duyurusu için TOKİ’den gelen resmi bir yazı veya kura şimdilik söz konusu değil. Konu ile ilgili yapılacak olan resmi duyuru ve başvuru koşulları sizlerle paylaşılmaya devam edilecektir.

Pin It

TOKİ Emekliye 240 TL’ye Ev Verecek

TOKİ Emekliye 240 TL’ye Ev Verecek

  1. MRB ARKADAŞLAR SÜPER BI PROJE ALLADEVLETIMIZE ZEVAL VERMESIN BEN ALI SENEL 4YILLIK EMEKLİ EVIM YOK BU KAMPANYA NASIL KATILABILIRIM YARDIMCI OLURSA NIZ SEVINIRIM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir