TOKİ 4 bin 354 Konut İçin Emekli Başvuruları 9 Aralık- 30 Aralık

istanbul toki başvuru yeri nerdeBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) “Emekliye İkinci Bahar Projesi” kapsamında 17 farklı ilde toplam 4 bin 354 konut için emeklilerden başvurular almaya başladı. İşte başvuru için detaylar:

17 farklı ilde ön kayıtlar için sadece kimlik kartı yeterli olacak. Konu ile ilgili olarak:

TOKİ Başvuruları

Açıklama gelirken, TOKİ emeklilere özel bir sayfa yayınladı. TOKİ en güncel daire ilanlarını bu sayfasında duyurmakta. bizde siler için en güncel ilanları takip ederek paylaşmaktayız.

Özel kampanyalar ve kolay ödeme koşulları ile emeklilerin ev hayalini gerçekleştirmek isteyen TOKİ bunun için çalışmalarına devam ediyor. Emekliler için TOKİ özel fırsatlarını tıklayarak ilgili sayfadan yer seçimi yaparakta görebilirsiniz.

250 TL gibi taksitlerden başlayan seçeneklerle TOKİ emeklilere ev sahibi olma şansı tanıyor. Başvuruların Aralık ayının 9’unda başladığı ve 30’una kadar sürdüğü konut başvurularının sonuçları kura sonrası belli olacak. Kura sonuçları ve detayları sitemizden en güncel halde bulabilirsiniz. Sizlerle TOKİ’nin emeklilere öze yaptığı kampanyaları, başvuruları ve sonuçları paylaşmaya devam edeceğiz.

Toki Kampanyaları

Toki Kampanyaları

Pin It

TOKİ 4 bin 354 Konut İçin Emekli Başvuruları 9 Aralık- 30 Aralık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir