TOKİ 2016 İstanbul Tuzla 232 Ev Başvuruları

istanbul toki başvuru yeri nerdeBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Tuzla’da yer alacak olan 232 ev  için 9 Haziran 2016 yılında ihaleye gerçekleştirmişti. Bir çok vatandaş ise kuraların ne şekilde ve ne zaman yapılacağını başvuruların nasıl alınacağını merakla beklemekte. TOKİ Tuzla’da yer alacak 232 ev için aynı prosedürleri izleyecek. Yani ilk önce resmi olarak başvuru tarihlerini açıklayacak. TOKİ evlerine başvuru şartları taşıyanlar gerekli belgelerle bankaya belirli bir miktar ücret ödeyerek kura çekilişine katılacaklar. Kura sonrası ev çıkmayan vatandaşlar ise ödedikleri teminat bedellerini geri alabilecekler.

Şuna için TOKİ tarafından herhangi bir başvuru tarihi ile ilgili açıklama yapılmamıştır. Konu ile ilgili güncel bilgileri toki.gov.tr adresinden de takip edebilirsiniz. TOKİ Tuzla evleri için yapılacak resmi açıklamalar sizlerle paylaşılacaktır.

TOKİ Tuzla evleri için tahmini bir tarih bilgisi şuanlık paylaşmak çok doğru olmayacaktır. Tuzla evleri ile ilgili olarak açıklanacak resmi başvuru tarihleri ve kura çekiliş tarihlerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Özetleyecek olursak şuan için TOKİ Tuzla 232 konut başvuruları için herhangi bir resmi açıklama şuan için olmamakta toki.gov.tr adresinden bu açıklamalar takip edilebilmekte olup sizlerle güncel olarak evkampanyalari.com adresinden de paylaşılacaktır.

Toki Konutları

Toki Konutları

Pin It

TOKİ 2016 İstanbul Tuzla 232 Ev Başvuruları

2 - “TOKİ 2016 İstanbul Tuzla 232 Ev Başvuruları

    • Merhabalar TOKİ Tuzla projesi 232 Daire için şuan başvuru tarihleri net tarih belli değil henüz, toki.gov.tr adresindende diğer projelerden haberdar olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir