TOKİ %20 İndirim Kampanyası 22 Ağustos’ta Başlıyor

istanbul toki başvuru yeri nerdeBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi büyük bir müjde verdi. Buna göre 22 Ağustos ile 30 Eylül 2016 tarihleri arasında yapılacak başvurular sonrası %20 indirim hakkından yararlanılacak. İşte detaylar: Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) %20 indirim uygulaması için bütün detaylar:

TOKİ %20 İndirim Kampanyası

TOKİ %20 İndirim Kampanyası

TOKİ açıkladığı indirim kampanyası ile vatandaşlara büyük bir müjde verdi. TOKİ alacağı başvurular sonrası %20 oranında indirim fırsatı ile vatandaşlara rahat bir nefes aldırmayı planlıyor. Özellikle büyükşehirlerde faiş fiyatlarda olan konutlara karşı vatandaş ev sahibi olma umudunu Başbakanlık Toplu Konut İdaresi  (TOKİ)  ile arıyor. TOKİ konut alma şansı arayan vatandaşları ise çeşitli kolaylıklar sağlamaya devam ediyor. Son olarak yaptığı %20 indirim kampanyası ile vatandaşların yüzünü güldürdü.

TOKİ başvuruların bankaya alınacağını duyurdu, konut ve iş yeri için alınacak başvurular sonrası %20’lik indirim oranı ile vatandaşların yüzlerinin gülmesi amaçlanmakta. Özetlemek gerekirse Başbakanlık Toplu Konut İdaresi  (TOKİ) yukardaki belirtilen şartlar altında ve tarihlerde yapılacak başvurular sonrası %20 oranında indirim sağlayacaktır. 22 Ağustos 2016 ile 30 Eylül 2016 tarihleri arasını hatırlatarak bu tarihleri kaçırmamanızı önemle hatırlatırız.

TOKİ'den Ev Almak Mantıklı Mıdır

TOKİ’den Ev Almak Mantıklı Mıdır

Pin It

TOKİ %20 İndirim Kampanyası 22 Ağustos’ta Başlıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir