Sur Yapı Sultanbeyli İlkbahar 290 Bin TL’den Başlayan Fiyatlarla

Sur Yapı İlkbahar

Sur Yapı İlkbahar

Sur Yapı Sultanbeyli’de yükselen projesi olan İlkbahar için lansmana özel fiyatlar ve indirimler sunuyor. Ödemeleri ister teslimde peşin verin ister şimdi,  ister yarısı peşin ve banka kredili %10 lansmana özel indirim seçeneklerini mutlaka gözden geçirin.

Sultanbeyli lokasyon olarak artan değeri ile dikkat çekiyor. Şöyle ki TEM yoluna bağlantı sayesinde Sabiha Gökçen Havaalanına 5 dakika mesafede olan, merkezde bulunan alışveriş merkezlerine yakın olan, 400 yatak kapasiteli Devlet Hastanesine yakın olan ve yakın zamanda Sur Yapının inşaa edeceği üniversiteye komşu olacak Sur Yapı İlkbahar projesi oldukça prestijli bir geleceğe sahip.

2+1 daireleri 290 bin TL’den lansmana özel fiyatlarla satışa sunulan Sur Yapı İlkbahar projesi için yerinde inceleme yapmak için Telefon: 444 5 787 numarasını arayabilirsiniz. Proje teslim tarihi ise 2017 yılı olarak planlanmakta.

Sur Yapı İlkbahar projesi geniş yeşil alanları, yürüyüş alanları, oyun alanları, güvenlik, otopark, geniş sosyo kültürel donatılar imkanları ile yaşanabilir bir Dünya’nın kapılarını sizler için aralıyor.

Ulaşım İmkanları Oldukça Geniş

TEM’den Sultanbey’li gişelerden Kadıköy’e olan 20 -25 dakikalık uzaklığa sahip konumu ve direkt olarak TEM’den geçen otobüs hatları ile (18 numaralar) bölgenin değerini gittikçe arttırmakta. AVM ve yürüyüş alanı ile yeni bir silüete kavuşan Sultanbeyli’de Sur Yapı’nın yatırımları dikkat çekmekte.

Sur Yapı Sultanbeyli İlkbahar Proje Detayları

Sur Yapı Sultanbeyli İlkbahar Proje Detayları

Pin It

Sur Yapı Sultanbeyli İlkbahar 290 Bin TL’den Başlayan Fiyatlarla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir