Sur Yapı İdilia Konut Kampanyası

İstanbul Sultanbeyli’de hayata geçiriliyor. Bu projede daireler yüzde beş peşinat ile satışa çıkarılıyor. Haziran 2016’da tamamlanması düşünülen konut projesi ev sahibi olmak isteyenlere güzel avantajlar sağlayacak!

Satışlarının sürdüğü Sur Yapı İdilia Konut Kampanyası dahilinde daire fiyatları 194 bin TL’den başlayacak. Yüzde on indirim avantajının da verildiği dairelere 174 bin gibi bir fiyata ulaşabilirsiniz! Sur Yapı idilia içerisinde bir ticari alan ve 7 blok konut bulunmakta. Konutlardaki toplam daire sayısı ise 442. Her bütçeye uyması için 61 farklı büyüklükte, metrekarede evler mevcut. Proje kapsamında 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulunuyor, ayrıca 2+1, 3+1, 4+1 ve 7+1 büyüklüğe kadar dubleks daire seçeneklerine de ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz büyüklükte ve yapıdaki bina Sur Yapı İdilia ile sizlere sunuluyor. Site içerisinde açılır, kapanır yüzme havuzu, basketbol, futbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güneşlenme terası, kamera sistemli güvenlik, kapalı otopark ve sauna gibi imkanlar var. Ayrıca inşaat deprem yönetmeliğine uygun inşa ediliyor ve yalıtım konusunda da size güven veriyor.

Sur Yapı İdiala Konutlarına yüzde elli peşinat ödemesi ile sahip olabilirsiniz. Eğer bu ödeme sistemini seçerseniz kalan yüzde elli 48 ay vade farksız bir şekilde ödenebilecek. İsterseniz de yüzde beş peşinat ile ödeme planınızı oluşturabilirsiniz. Bunu yaparsanız da kalan miktar firmanın kendi bünyesinde taksitlendirilecek. Sur Yapı İdilia konutlarının Haziran ya da Temmuz 2016’da sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

Sur Yapı İdilia Satışları Başladı

Sur Yapı İdilia Satışları Başladı

Sur Yapı İdilia Konutları

Sur Yapı İdilia Konutları

Popüler Başlıklar:

  • sur yap idilia
Pin It

Sur Yapı İdilia Konut Kampanyası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir