Su Üzerine Alma Ücreti 2015

İSKİ

Yeni ev telaşı içerisinde, en büyük göze çarpan işler olarak bilinmesine rağmen elektirk, su ve doğalgazı kendi üzerinize almanız oldukça basittir. Her ilde su dağıtım merkezlerinden veya online olarak resmi internet siteleri üzerinden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul’da su üzerinize almak için İSKİ’ye müracaat edebilirsiniz. Ayrıca İSKİ üzeinden online olarak bu işlemi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Sizler için linki paylaşıyoruz: https://esube.iski.gov.tr/giris.aspx Gerekli belgeler ve ücretlere bakacak olursak:

Mesken ve işyerleri için bu ücret değişkenlik göstermektedir. Meskenler için gerekli bedel 2015 yılı için 192 TL’dir. Ticari kuruluşlar için ise bu bedel 2015 yılı için 388 TL’dir.

Ayrıca İSKİ’nin bu bedeli 6 ay taksitle faturanıza yansıtması oldukça makuldur. Bu seçenek sayesinde zaten masraflı olduğunuz bir süreçte birazda olsa rahatlarsınız. Aylık faturanıza ek 32 TL 6 ay boyunca yansıtılır ve bu bedeli ödemiş olursunuz.

Başvurular sırasında T.C numaralı kimliğiniz, zorunlu deprep sigortası DASK ve sayaç numarası istenilmekte olup, teminat bedelini ödeyerek gerekli işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Pin It

Su Üzerine Alma Ücreti 2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir