Sofa Loca’da Yüzde 1 Peşinat Kampanyası

Ankara’nın en dikkat çekici konut projelerinden olan Sofa Loca projesine özel olarak kampanya başlatıldı. Kampanya kapsamında ev sahibi olmak isteyenlere ve yatırım yapmak isteyenlere yüzde 1 peşinat ödeyerek konut sahibi olma fırsatı sunulmaktadır.

Sofa Loca projesi Baş Yapı ve Solar Yapı ortaklığında yürütülmekte olup her iki firma ve proje de Emlak Konut GYO güvencesinde yer almaktadır. Sofa Loca konut projesi Ankara Eskişehir yolu üzerinde yükselmekte olup satışları büyük bir hızla devam etmektedir. Aile önceliğiyle tüm dikkatler üzerine çeken projede 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri yer almakta olup dairelerin büyüklükleri ise 180 metre kareden başlayıp 270 metre kare büyüklüğüne kadar çıkabilmektedir.

Sofa Loca Daire Fiyatları

Projede 3+1 daire seçeneklerinin fiyatları 690 bin TL’den, 4+1 dairelerin fiyatları 766 bin TL’den ve 5+1 dairelerin fiyatları ise 1 milyon 102 bin TL’den başlamaktadır.

Bu dairelerden her hangi birine kampanya dahilinde yüzde 1 peşinat ödeyerek sahip olunabilmesinin  yanı sıra peşinatın yüzde 45’inin ödenmesiyle birlikte geri kalan tutar 60 ay vadeyle vade farksız ödenebilmektedir.

sefa loca 3+1 daireler

Pin It

Sofa Loca’da Yüzde 1 Peşinat Kampanyası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir