Royal Garden Kartal Projesi Detayları

Prenses Adaları Ayağınızın Altında, Royal Garden Kartal

Prenses Adaları Ayağınızın Altında, Royal Garden Kartal

Royal Garden Kartal projesi İstanbul’un en güzel manzarası olan Prens Adaları’nı adeta ayaklarınızın altına seriyor. %80’lik yeşil alan ve 13 bin metrekareyi aşkın arazi üzerine kurulu yapısıyla sosyal yaşamınız için detaylı yapılar düşünülmüş bir proje olarak karşımıza çıkıyor.

Royal Garden Kartal, 2 blok olmak üzere biri 20 kat diğeri 30 kat halinde toplam 374 daireden oluşuyor. İçerisinde yüzme havuzları, kreşi, yürüyüş alanları gibi yaşam faaliyetlerininiz için nefes alacak geniş alanları bulunan Royal Garden Kartal projesi için iletişim numarası 444 5 795.

İster Oturun İster Yatırım Amaçlı Alın

İstanbul’da her yıl artan konut fiyatları göz önüne alındığı zaman Royal Garden Kartal projesi hem oturmak için hem de yatırım amaçlı değerlendirme yapmak isteyenler için mantıklı bir seçim olarak değerlendirilebilinir. Özellikle müthiş manzarası ve İstanbul’un yükselen değeri olan Kartal’da yer almasında dolayı bile zaman içerisinde değerini arttırması beklenen projede, erkenden yer alarak fiyat avantajlarını yakalayabilirsiniz. Royal Garden Kartal, resmi iletişim için iletişim numarası 444 5 795, bilgi alabilir, projeyi yerinde incelemek için randevu alabilirsiniz.

Royal Garden Kartal

Royal Garden Kartal

 

Popüler Başlıklar:

  • royal garden kartal
Pin It

Royal Garden Kartal Projesi Detayları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir