Resim İstanbul Orman Projesinde Ramazan Kampanyası

Son zamanlarda İstanbul genelinde inşa edilen projeler arasında farklılıklarıyla dikkatleri çeken Resim İstanbul projesi şimdilerde ise Ramazan özel sunduğu kampanyayla gündeme gelmiştir. Sancaktepe’de yer alan proje Ortadoğu Grup tarafından yürütülmektedir. Resim İstanbul Orman için özel olarak düzenlenen Ramazan kampanyası kapsamında son derece uygun fiyatlarla ev sahibi olma fırsatı sunulmaktadır.

Ramazan boyunca devam edecek olan kampanya kapsamında Resim İstanbul Orman projesinden daire alabilir ve Aydos Ormanı’nın yanında yer alan dairenizde sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz.

Resim İstanbul Orman Kampanya Fiyatları

Kampanya dahilinde dairelerin satış fiyatları şu şekildedir;

1+1 dairelerin fiyatları 222 bin TL’den başlamakta olup daireler büyüdükçe fiyatlarda da artışlar meydana gelmektedir. Buna göre 2+1 dairelerin 362.700 TL’den, 3+1 dairelerin 525 bin TL’den ve 4+1 dairelerin ise 779 bin TL’den başladığı görülüyor. Her kesime hitap edebilen Resim İstanbul Orman projesinde ilk teslimler Aralık ayında yapılacak olup, projenin ikinci etabının teslimleri ise 2016 Eylül ayında yapılacaktır.

Kampanyaya özel olarak Resim İstanbul Orman satış ofislerinde Ramazan Bayramı’nın ikinci ve üçüncü günleri de hizmet verilecektir.

resim istanbul orman fiyatları

Pin It

Resim İstanbul Orman Projesinde Ramazan Kampanyası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir