Renkli Derz Dolgu UltraFuga Nedir?

Bilindiği üzere özellikle ıslak mekanlarda yapılması gerekilen dolgu bölgelerinde derz dolgu tercih edilmektedir. Derz dolgu yumuşak dokusuyla kolay bir şekilde şekil almakta olup bunun yanı sıra sıvı geçirgenliğni de ortadan kaldırmaktadır. Yapı kimyasalları alanında üretim yapan ve sektörün lideri olan Kalekim firması yeni bir derz dolgu ürünüyle karşımıza çıkıyor.

Firma tarafından geliştirilen derz dolgunun 32 farklı renk seçeneği bulunmakta olup bunun yanı sıra oldukça başarılı bir performans sergilediği görülmektedir. UltraFuga adı verilen bu ürün özellikle tasarım ve estetik açısından oldukça modern bir görünüm ortaya koymaktadır.Seçilen seramikle uyumlu bir derz dolgunun seçilmesi sonucunda oldukça başarılı sonuçların ortaya çıkabileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. İnternet ortamında yapılan paylaşımlardan da kullananların üründen son derece memnun kaldıkları görülmektedir.

5 ve 20 kilogramlık iki farklı paket seçeneğiyle satışa sunulan renkli derz dolgu malzemesi sadece banyo ve duş değil tuvalet gibi suya maruz kalan her bölgede rahatlıkla uygulanabilmektedir. İlk olarak bu üründe renk seçiminin yapılması büyük bir önem taşımaktadır.

ultrafuga nasıl kullanılır

Pin It

Renkli Derz Dolgu UltraFuga Nedir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir