Piyalepaşa İstanbul Güncel Fiyat Listesi

Piyalepaşa İstanbul Güncel Fiyatları

Piyalepaşa İstanbul Güncel Fiyatları

Polat İnşaat imzası ile yükselen projede yer alan sosyo kültürel alanlar ve değerini katlayacak lokasyonda olan konumu ile “Piyalepaşa İstanbul” detaylarını ve fiyat listesini sizlerle paylaşacağız.

Fiyatlar 650 bin TL’den başlamakta

Fiyat başlangıcı 650 bin TL olup 2 milyon 250 bin TL’ye varan fiyatlar şimdilik söz konusu. Firmanın fiyat değiştirme hakkı saklı olduğundan en güncel fiyat listesini tıklayarak alabilirsiniz. İşte poje ile ilgili ayrıntılar:

Beyoğlu’nun yeni silüeti

İçerisinde rezidans, daire ve ofislerin yer aldığı projede toplamda 760 konut bulunmakta. Büyüklükleri 55 metrekare şle 2017 metrekare arasında değişmekte. Geniş yürüyüş alanlarından, güvenli, otopark, oyun alanları vb. ilk akla gelen sosyal donatıların içerisinde yer aldığı Piyalepaşa İstanbul projesi  hem yatırım hem de yaşamak için gayet mantıklı gözükmekte.

0850 622 04 04 – 0212 212 04 04 numaralı telefonlardan projeyi yerinde incelemek için görüşebilir ve detayları daha ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Hem Tarihi Hem Estetik

Piyalepaşa İstanbul, konum olarak tarihi yansıtmakla birlikte, tasarım estetiği ile en güzel mimari örnekler arasında yerini alacağa benziyor. İşte Piyalepaş İstanbul Proje görsellerinin detayları:

Pin It

Piyalepaşa İstanbul Güncel Fiyat Listesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir