Peşinatsız Ev Kampanyaları İstanbul 2015

mahal sancaktepeEv kira fiyatları cep yakıyor. Cebinde peşinatı olmayanlar bu durum karşısında çaresiz şekilde bekliyor. İstanbul’da bu bağlamda harekete geçen bazı inşaat firmaları hiç peşinat almadan kira öder gibi ev teslimi yapmakta. Peşinatı ise ara dönemlerde esnek ödeme planlarına göre ayarlamakta.

Mahal Sancaktepe Projesi

Denge Yapının yapımını üstlendiği Mahal Sancaktepe, İstanbul’un yükselen değerleri arasında. Proje müşterilerine daire tesliminden 1 yıl sonra peşinat ödemesi yaptırıyor. Kira öder gibi müşterilerini ev sahibi yaptıran projede stüdyo daire, 1+1 daire, 2+1 daire, 3+1 daire seçenekler, bulunmakta. 150 bin TL ile 379 bin TL arasında değişen fiyat seçenekleri ile birlikte Mahal Sancaktepe Projesi 6 blok ve 346 konuttan oluşuyor. Vade farksız ve 1 yıl ötelenebilir peşinat sistemi ile oldukça avantajlı gözüküyor.Mahal Sancaktepe

Mahal Sancaktepe Projesi Adres: Osman Gazi Mahallesi Bilal Habeşi Caddesi Mahal Sancaktepe – Sancaktepe/ İSTANBUL Tel: 0216 311 66 67 numaradan ulaşabilir. Tıklayarak iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Popüler Başlıklar:

Pin It

Peşinatsız Ev Kampanyaları İstanbul 2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir