Oturma Odası Halısı Nasıl Olmalı?

Halı Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Halı Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Ev dekorasyonunda halı seçimi oldukça önemlidir. İstediğiniz tasarımların tercihinde önceliğinizi öne çıkararak sizlerle seçiminde dikkat edilmesi gereken noktaları paylaşacağız. Bunun öncesinde ise sizlerle paylaştığımız Ev halısı seçiminde nelere bakmalıyız tıklayarak okuyunuz yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Oturma Odası Halısı Nasıl Olmalı? sorusunun yanıtı olarak eğer dikkatlerin ilk bakışta zeminden çok diğer aksesuarlara kaymasını istiyorsanız, sade, pastel tonlarda ev halısı tercihi mantıklı olacaktır. Bu halılar zeminle aynı tonlardan olursa ilk bakışta dikkatleri üzerine çekmek yerine diğer dekorasyonlara kaydırır. Açık renk duvarlar ve perde seçimi ile dikkat çekmek için aynı iddialı tablolar ve süs eşyaları tercihi uygun olacaktır. Mobilya ve duvar boyası uyumuna da dikkat etmelisiniz.

Desenler Dikkat Çeker

Oturma odası halısı eğer modern desenlerden oluşursa oldukça dikkat çekici olur. Birbirinden güzel markaların tasarımları olan desenli oturma odası halısı modellerinde öne çıkan açık renk üzerine bir tık daha koyu desenler oldukça güzel durmaktadır. Bu anlamda pofuduk oturma odası halısı tercihleri oldukça göz alıcı güzellikte olmaktadır.

Halı Nasıl Seçilir

Halı Nasıl Seçilir

 

Pin It

Oturma Odası Halısı Nasıl Olmalı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir