Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri 2016

Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri 2016

Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri 2016

Oturma odası dekorasyon fikirleri 2016 yazımızla en güzel ve farklı tasarım fikirleri ile sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Yeni ev düzecekler veya artık yeni yılla birlikte farklı bir oturma odası hayal edenler için bir kaç pratik öneri ile birlikte görsellere göz atalım…

Turkuaz, Gül Kurusu ve Kum Beji…

İlk olarak oda dekorasyon rengi için moda olan favori  renkler Turkuaz, kum beji ve gül kurusu olarak karşımıza çıkıyor. Tabi ki bu renklerle uyumlu ceviz, açık tonlarda parkeler olmalı veya yer yenilemesini de baştan düşünmenizde fayda olacaktır. 2016 oturma odası dekorasyon önerilerinde mobilya seçeneklerine bakacak olursak,

Oturma odası dekorasyonu 2016 fikirleri için, abartıdan uzak duracak şekilde bir TV ünitesine kitaplık entegre edilmiş moda trendleri için spot aydınlatma seçenekleri oldukça şık duracaktır.

Oturma odası dekorasyonu 2016 fikirleri için Aydınlatma seçeneklerinden bahsetmişken oturma odası dekorasyon 2016, seçenekleri arasında gösterişli avizeler yerine yandan aydınlatma seçenekleri ile birlikte zarif spot aydınlatma seçenekleri oldukça şık olacaktır.

Oturma odası dekorasyonu 2016 fikirleri için Perde seçimi olarak stor perde sevmeyenler için güpür süslemeli zarif modeller hem modern hem de daha renkli bir tarz oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Oturma odası dekorasyonu 2016 fikirleri için Oturma grupları seçiminde küçük odalar için köşe takımları mantıklı olacakken, daha geniş oturma odası için tavsiyemiz mutlaka içerisinde tekli oturma grup seçeneklerinin yer alması hem kullanışlı hem de çok modern bir tarz oluşturacaktır.

İşte en modern 2016 oturma odası dekorasyon görselleri:

Pin It

Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir