ORYAPARK Güncel Fiyat Listesi

Oryapark Projesi

                                                                                           Oryapark Projesi

İstanbul Ümraniye’de lokasyonu çok iyi olan projede yer alan güncel daire fiyatlarını ve ayrınıtıları sizler için araştırdık.

Ulaşım, alışveriş, sosyo-kültürel faaliyetler yönünden son yılların en hızlı yükselişini gösteren Ümraniye’de yükselen proje, Ümraniye’nin yeni yüzü olmaya aday. İşte proje detayları ve güncel fiyatlar:

Ümraniye’de yer alacak metro ile beraber değerini kısa süre içerisinde daha fazla arttıracağını düşündüğümüz İstanbul’un gelişmeye devam eden noktası Ümraniye oldukça mantıklı bir yatırım veya iyi bir yuva olacaktır.

Toplamda Oryapark projesi 36 katlı 2 rezidans’tan oluşmaktadır. 526 daire ve 20 ticari yapının yer alacağı proje için uygun ödeme koşulları için sizlere vereceğimiz iletişim adresini kullanabilirsiniz. Fiyatları ise seçim yapacağınız yere göre 525 bin TL’den başlamakta olup, 1 milyon 700 bin TL’ye kadar çıkmaktadır. 

Telimat için düşünülen tarih ise Aralık 2016. Projeden daire sahibi olmak isteyenler için aşağıda yer verdiğimiz resmi iletişim numarasını kullanabilirsiniz.

İçerisinde 1+1’den 4+1 daire seçeneklerine kadar tercihte bulunabileceğiniz daire ödeme planları için 0 216 632 88 38 numaralı telefondan ayrıntılı bilgi alabilir ve projeyi yerinde incelemek için randevu alabilirsiniz.

Oryapark Adres: Küçüksu Caddesi, No:60, Ümraniye İstanbul

Ümraniye'nin Yeni Yüzü Orya Park

Ümraniye’nin Yeni Yüzü Orya Park

Pin It

ORYAPARK Güncel Fiyat Listesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir