Odaya Sinen Sigara Kokusu Nasıl Gider

Sigara Kokusu Odadan Nasıl Giderilir

Sigara Kokusu Odadan Nasıl Giderilir

Tabi ki ilk olarak tavsiyemiz biraz daha iyi niyetinizi kullanmadan evinizde, odanızda hiçbir şekilde sigara içirtmeyerek bir kural çizmeniz gerektiğini hatırlatarak başlamalıyız. Zira odaya, eve sinen sigara kokusu çok kolay çıkmaz, bir kaç gün ne yaparsanız yapın etkisini korur.

Özel olarak satılan deodorantlardan yararlanabilmekle birlikte doğal olarak odanıza elma sirkesine karıştırılan kabartma tozu bu kokuyu giderecektir. (Sirke ile kabartma tozu kimyasal tepkimeye gireceğinden bu işlemi yavaşça yaparak sirkenin kabından taşmamasına dikkat etmelisiniz.) 1 gün boyunca vaktiniz varsa, yoksa saatler boyunca kalacak bu karşımın kokusunun çıkması içinde odanızı çok iyi bir şekilde havalandırınız.

Birde kahve kokusunun ve kokulu mumların etkisi ile de bu kokuyu azaltabilirsiniz. Fakat emin olun bu kokuyu odada sigara içirtmeyerek zamanla tam anlamıyla atmanız ve odanızı çok iyi havalandırarak bunu gerçekleştirebileceğinizi unutmayınız.

Not

Misafirlerinizden kül tablası isteyenlere, nazik bir dille balkonu yoksa ise dışarıyı göstererek sigaraya karşı olan hassasiyetinizden bahsedin, şahsen benim gözlerim sigara dumanında kanlanmakta ve nefes güçlüğü çekmekteyiz…

Sigara Kokusu Nasıl Giderilir

Sigara Kokusu Nasıl Giderilir

Pin It

Odaya Sinen Sigara Kokusu Nasıl Gider

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir