Nidapark Seyrantepe Daire Fiyatları ve Proje Özellikleri

İnşaat sektörünün liderlerinden Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından İstanbul Kağıthane Seyrantepe’de inşa edilen Nidapark Seyrantepe projesi rezidans şeklinde inşa edilmekte olup proje bilgilerinde dairelerin 2016 Aralık ayında teslim edileceği belirtilmektedir.

Nidapark Seyrantepe projesi 28 katlı 2 farklı bloktan oluşacaktır. Toplamda 368 adet rezidans daireden meydana gelecek olan projenin içerisinde açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonları, masa tenisi ve kafetaryalar bulunacaktır. Nidapark Seyrantepe projesi tüm hastane, okullar, alışveriş merkezleri ve diğer merkezi noktalara da yürüyerek ulaşılabilecek bir mesafede yer almaktadır. Ulaşım konusunda da her hangi bir problem yaşanmayacak projede 1+1, 2+., 3+1, 3,5+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri yer alacaktır. Dairelerin büyüklükleri ise 81.06 ile 339.26 metre kare arasında değişiklik gösteriyor.

Satışları hızlı bir şekilde devam eden projeden ev sahibi olmak isteyenlerin zaman kaybetmemeleri ve projenin satış ofislerine uğramaları tavsiye ediliyor. Nidapark Seyrantepe projesinde dairelerin fiyatları 664 bin TL’den başlamaktadır. Birçok farklı daire seçeneğinin yer aldığı projede fiyatların 3.017.000 TL’ye kadar yükseldiği görülmektedir.

Tahincioğlu Gayrimenkul’un güvencesiyle Nidapark Seyrantepe projesi yatırım amaçlı olarak da değerlendirilebilir.

nidapark seyrantepe nerde

Pin It

Nidapark Seyrantepe Daire Fiyatları ve Proje Özellikleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir