Modern Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Özellikle ev hanımlarının zamanlarının büyük bir bölümünü geçirdiği mutfaklarının, en zarif tasarımlarla baştan sona şıklık yansıtması oldukça önemlidir. Her yıl yeni tasarımlarla ön planda olan mutfak dekorasyonlarında bu yıl;

  • Canlı renkler,
  • Rengarenk tabureler,
  • Açık raflar,
  • Minimize kullanışlı tezgahlar,
  • Şık bataryalar

kendisini çok fazla göstermekte.

2021 modern mutfak dekorasyon görselleri:

Koyu renk mutfak dolapları yerine, açık tonların çok daha fazla kendisini gösterdiği zarif dolap modellerine ek olarak işlevsel açık raflı, şık cam süslemeli tasarımların modern mutfaklarda sıkça kullanıldığını ifade etmeliyiz.

Özel bir parantez ise kesinlikle rengarenk taburelere açmalıyız. Özellikle küçük mutfaklarda fazla yer kaplayan abartılı sandalyeler yerine gelecek modern taburelerle mutfağınızı sıkıcı olmaktan kurtarabilirsiniz. Krem ve mavi tonlardan seçtiğiniz şık renkler ile tercih edeceğiniz zarif çiçekler ile bir bütünlük sağlayabilir, yağlı boya tablolarla mutfağınıza ufak dokunuşlarla oldukça keyifli kombinler meydana getirebilirsiniz.

Karo üzerine gelecek geniş halılar yerine küçük işlemeli yolluklar veya sade desenli karo seçenekleri ile oldukça şık bir zemin oluşturabileceğinizi unutmayınız.

Pin It

Modern Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir