Modern Kış Evi Nasıl Dekore Edilir 2016/2017

Modern Kış Evi Nasıl Dekore Edilir 2016/2017

Modern Kış Evi Nasıl Dekore Edilir 2016/2017

Havaların soğuduğu şu günlerde içimizi ısıtacak birbirinden şık ve güzel kış evi nasıl dekore edilir sorusuna detaylı görsellerle örnekler vereceğiz. Sizlere ilham verecek en hoş 2016/2017 yılının en güzel kış evi konsepti sizlere ilham vererek en şık dekorasyonların hayalini somutlaştıracaktır.

Öncelikli olarak gösterişli avizeler kadar moda olan spot duvar içi aydınlatmalar oldukça şık bir görsellik kazandıracaktır. Beyaz tonlu boya dekorasyonun da daha çok şık duran duvar içi spot aydınlatmalar özellikle sonbahar/kış ev dekorasyonunda bir hayli trend halindedri.

Oda durumunuza göre köşem takımlar kullanmanıza rağmen, farklı kanepe kombinleri ile özgün tasarımlar elde etmeniz daha zarif bir kombin sunacaktır.

Kış dekorasyonunda koyu tonlar ile birlikte özellikle beyaz boya dekorasyonu küçük odaları daha ferah ve geni,ş göstermesi adına çok mantıklı olacaktır. Bu bağlamda açık tonlardan seçilen mobilya tasarımları daha fazla avantaj sağlayacaktır.

Birbirinden güzel dekorasyon görsellerinin sizlere ilham vermesi dileği ile, sizlerde kendi dekorasyon fikirlerinizi bizerle paylaşarak bir çok okuyucumuza yardımcı olabilirsiniz.

Pin It

Modern Kış Evi Nasıl Dekore Edilir 2016/2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir