Manzara Adalar Projesi Detayları ve Güncel Fiyat Listesi

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. imzası ile yükselmekte olan projesi 3 konut ve 2 ticari birim olmak üzere toplam 5 bloktan oluşmakta. Yakacık Caddesi üzerinde Kartal’ın kalbi denilecek noktada yükselen proje ismini tam olarak Adalar manzaralı olduğundan almış durumda.

Toplamda 313 bin 500 metrekare alan üzerine kurulu ve 975 konuttan oluşan projenin KDV hariç fiyat listesi şu şekilde ilan edilmiş durumda:

Manzara Adalar Fiyat Listesi

                                                                   Manzara Adalar Fiyat Listesi

KDV oranı ise 4+1 dairede %18, diğer daha küçük seçeneklerde ise %8 ‘dir. 

%10 İndirim Şartı

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. imzası ile yükselmekte olan Manzara Adalar projesi için ödeme şeklinizin peşin veya banka kredisi ile olması durumunda ise %10 indirim şansını yakalamış oluyorsunuz.

Konutların bedelinin %75’i kısmını anlaşmalı bankalardan (Türkiye İş Bankası, Türkiye Halk Bankası, Vakıfbank, Garanti Bankası) rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Manzara Adalar Fiyat listesi ve diğer bütün detayları ilgili firmanın telefonu olan 444 74 96 arayarak görüşebilir, değerlendirerek karar verebilirsiniz. Kısa ve uzun vadede kazançlı bir yatırım değerlendirmesi yapılan Manzara Adalar projesinin teslim tarihi ise 2018 yılının ilk çeyreği olarak planlanmakta. Özellikle 2014 yılı Manzara Adalar fiyatlarını tıklayınız, incelerseniz daha net bilgiler elde edeceksiniz.

Pin It

Manzara Adalar Projesi Detayları ve Güncel Fiyat Listesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir