Mantolama Fiyatları 2020

Dış cephe mantolama ısı tasarrufu ile yaklaşık olarak faturalarınızı %40 azaltacaktır. Peki 2020 yılı için mantolama fiyatları hangi aralıktadır? Bu makalemizde sizlerle bu sorunun cevabına bakacağız.

Marka ve Kalitesine Göre Değişkenlik Göstermekte

Piyasada 2020 mantolama fiyatları değişkenlik göstermektedir. Ortalama olarak strafor ( 5 cm’lik) her şey dahil, metrekaresi 70 TL’den başlangıç fiyatı göstermetedir. İşçilik ve malzeme dahil bu fiyat piyasada metrekaresi 90 TL’ye kadar çıkmaktadır. Taş yünû olarak ise fiyatlar metrekaresi 120 TL civarındadır. Değerli okurlarımız için şunu belirtecek olursak, yaptıracağınız işin metrekaresi arttıkça pazarlık payınız artacaktır. Usta tercihinizde güvenilir öncesinde iş yaptırıp memnun kalınmış kişileri tercih etmenizi tavsiye ederiz. Bunun yanı sıra size verilen fiyat üzerinden ya da metrekare üzerinden pazarlık yapmayı ihmal etmeyin. Örneğin 600 metrekarelik bir cephe için 45 bin TL isteyen usta için peşin fiyatına en az %10 ‘luk bir iskonto isteyiniz.

Isı Yalıtımı Tasarruf Etmektir

Yazımızın başında da söylediğimiz gibi ortalama bir dış cephe mantolaması %40 lık bir tasarruf sağlayacaktır. Bunun için uzun sürede aynı yerde oturan vatandaşlar için dış cephe mantolaması yaptırmak ekonomik olarak oldukça mantıklı olacaktır.

Pin It

Mantolama Fiyatları 2020

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir