Mahall Ankara Daire Fiyatları ve Proje Özellikleri

Türkerler İnşaat tarafından Ankara Çankaya’da inşa edilen Mahall Ankara projesinin son derece hızlı bir şekilde inşa süreci devam etmektedir. Projenin bilgilerine baktığımızda Mahall Ankara’nın 2016 Mart ayında tamamen bitirileceği görülüyor. 283.700 metrekarelik bir proje alanına sahip olan proje bünyesinde 363 adet ünite yer alacak olup daire seçenekleri ise 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde karşımıza çıkmaktadır.

Projenin içerisinde yer alacak olan 363 adet dairenin yanı sıra 226 adet ofis, 78 adet City Suits, 129 adet otel odası ve 422 adet de mağaza yer alacaktır. Rezidans şeklinde tasarlanan dairelerin büyüklükleri ise 148.54 metrekareden başlayıp 244.28 metrekareye kadar değişiklik göstermektedir. Dairelerin birim metrekare fiyatları ise 4 bin TL’den başlayıp 4.500 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Belirtilen birim fiyatlar içerisinde KDV ise dahil değildir.

Lüks bir yaşam sunulan projeye oldukça yoğun bir ilgi gösterilmesinden dolayı projeden mülk sahibi olmak isteyenlerin zaman kaybetmeden satış ve danışma ofislerine başvuru yapılması önerilmektedir. Satış ve danışma ofisleri tarafından projeyle ilgili ayrıntılı bilgilendirmeler yapılmaktadır.

mahall ankara projesi fiyat listesi

Pin It

Mahall Ankara Daire Fiyatları ve Proje Özellikleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir