Laminant Parke Nasıl Silinmeli?

Laminant Parke Silinmesi Nasıl Olmalı

Silinmesi Nasıl Olmalı

oldukça önemlidir, bu noktada laminant parke silinmesine oldukça önem göstermek gerekir, örneğin az nemli bezle yeteri temizlik sağlanamaz, çok sulu ortam parkeye zarar verir, peki ideal için nelere dikkat etmeliyiz?

Sizlerle paylaştığımız Laminant parke temizliğinde püf noktalar tıklayınız yazımızıda mutlaka okumanızı tavsiye ederek yazımıza başlayalım

Öncelikli olara laminant parke tamizliğinde sıradan arap sabunu kullanabileceğinizi hatırlatmakla birlikte daha etkiki sonuçlar için ahşap yüzeyleri temizleyici özellikte olan laminant parke temizliği ve laminant parke parlatılmasında etkinliği kanıtlanmış ürünlere yönelmenizi tavsiye ederiz.

Günümüzde Mopak ve benzeri ürünlerle laminant parkeye uygulayacağınız ürünleri yarım kova suya karıştırarak ve ilgili paspasın suyunu yeterince alarak zemine uygulayabilirsiniz.

Dikkat!

Kesinlikle tozlara dikkat ediniz ve bunları bir elektrik süpürgesi ile çekiniz zira bunlar zemini çizebilir.

Nemli paspasla laminant parke silindikten sonra mutlaka kuru bir bez veya paspasla zemin kurulanmalı. Bu noktada mikrofiber bezler kullanırsanız, laminant parkenizin ilk günküne yakın bir parlaklığa kavuştuğuna şahit olacaksınız. Islak zemin bırakmamaya özen gösteriniz, zira laminant parkenin en büyük düşmanlerinden birisi sudur!

 

Pin It

Laminant Parke Nasıl Silinmeli?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir