Laminant Parke Fiyatları 2016

Parke Seçimi

                                                                                                                      Parke Seçimi

Bir evin yer döşemesi oldukça önemlidir. Hem ısı yalıtımı yönünden hem de estetik açıdan iyi bir parke seçimi oldukça önemlidir. Peki bunlar için dikkat edilecekler nelerdir ve ne kadardır? Laminant parke fiyatları 2016 fiyat listesine geçmeden önce laminant parke seçimi için olan yazımızı Tıklayınız okumanızı tavsiye ederiz.

Parke seçimi için 31. sınıf en az 8 mm kalınlıkta ve altında şilte veya daha iyisi strafor döşemesi oldukça mantıklı olacaktır. Bir oda yaptıranlar için parke fiyatları 2016 metrekaresi, 25-30 TL arasında değişiklik göstermektedir. Kalite ve işçiliğine göre fiyat 40 TL’ye (hatta daha fazlasına) çıkmaktadır.

Piyasada daha uygun fiyatlı defolu parkeler mevcuttur. İsterseniz bu seçeneği de değerlendirebilirsiniz. Defolu parke ile ilgileniyorsanız Defolu Parke Yaptırma Mantıklı mı? Tıklayınız bilgi almanızda fayda vardır.

Parke renk seçimi olarak parke hangi renk olmalı yazımızda sizlerle ayrıntılı bilgiler paylaşmıştık.

Özetlemek gerekirse ortalama fiyatlar metrekare başı 30 TL civarı olmakta, eğer yapımı olacak yerin metrekaresi fazla ise bu fiyat bir kaç TL daha metrekare başına indirimli olacaktır.

Parke Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Parke Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Pin It

Laminant Parke Fiyatları 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir