Kupon Dükkan Ne Demek

Bu yazımızda sizlerle kupon dükkan ne demektir, kupon dükkan özellikleri nelerdir hangi konumda ve şartlarda yer alan dükkanlara kupon dükkan denir, kandırılmadan bir dükkanın kupon olup olmadığını nasıl anlayabiliriz? bütün bu soruların cevaplarını paylaşmaya çalışacağız.

Bulmakta Zorlanmayacağınız Dükkan

Hepimizin anlayacağı bir şekilde ifade edecek olursak, bir dükkan çevredekilere nazaran daha fazla kira getirisine sahip olup, bulma zorluğu yaşanmayacak bir lokasyondaysa bu dükkan kupondur.

Bir dükkan lüks ve lokasyon olarak iyi bir konumdaysa bir de normal fiyatında ya da bu fiyatın altında kelepir fiyattaysa kaçırılmayacak kupon dükkan konumunda demektedir. Bir dükkan yatırımı yapacaksanız ve kendiniz işletmeyi düşünüyorsanız o bölgede o işi yapan sayısı ne denli az ve o bölgede o dükkanın müşteri potansiyeli fazla ise bu fırsatı da kaçırmamanızı tavsiye edebiliriz.

Son olarak bir kupon dükkanı alarak kira getirisi düşünüyorsanız, o bölgede yer alan dükkanların son 3 yılda fiyat artış grafikleri ve kira getirisi ile birlikte kaç sefer el değiştirdiğini araştırınız. (Yine basit bir örnekle açıklayacak olursak, bir dükkanda son 3 yılda 6 sefer farklı iş yerleri açılmasına rağmen tutmamış ve kısa sürede kapanmışsa bu tür yerler aslında düşündüğünüz kadar kupon değil, yatırımdan ziyade zarar getirecek yapılar olarak karşımıza çıkmaktadır.)

 

Popüler Başlıklar:

  • https://evkampanyalari com/kupon-dukkan-ne-demek/
Pin It

Kupon Dükkan Ne Demek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir