Küçükçekmece Cennet Koru Projesi Ocak 2014′ te!

Cennet Koru Küçükçekmece

Cennet Koru Küçükçekmece

2013 yılı bitiyor ve herkes yeni yıl ve yeni kampanyalara odaklanmış durumda.

İstanbulun Küçükçekmece ilçesinde yükselen proje Cennet Koru isminde 2016 yılında tamamlanmayı planlanmaktadır. 387 daireden oluşan proje için 2014  Ocak sonunda satış yapılması  planlanlanmaktadır.  Cennet Koru’da 22 tane işletmeye yer verilmektedir.

2016 yılında yapılması planlanan konut teslimatlarının  Cennet Koru Küçükçekmece’ de genel olarak ortalama metrekare fiyatlarının ise  3 bin 500 lira  civarında olması bekleniyor. Cennet Koru Küçükçekmece projesinin yüzde 80’i yeşil alandan oluşan Cenne  2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere 4 farklı tip  daire seçenekleri bulunuyor. Bu seçeneklerin yanında  Teraslı ve dubleks dairelerin de yeraldığıCennet Koru Küçükçekmece projesi , 10 blok halinde yükseliyor.

Cennet Koru Kücükçekmece

Cennet Koru Kücükçekmece

 

Cennet Koru Küçükçekmece projesi İnşaat alanı 93 bin metrekare olan,  Cennet Koru Konutları ‘nda herblok için ayrı ayrı için otopark alanı mevcut.  Tüm sosyal alanların yer aldığı Cennet Koru Küçükçekmece projesinde daireler için  ayrıca depo alanı tahsis edilecek. Projenin yapılacağı arsa alanı ise 58 bin 590 metrekare olarak belirlendi. Cennet Koru Küçükçekmece , Eba İnşaat tarafından yapılmakta olunup ilgili firmayla iletişim için linke tıklamanınz  yeterlidir.

Pin It

Küçükçekmece Cennet Koru Projesi Ocak 2014′ te!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir