Küçük Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri 2016

Küçük oturma odaları için dekorasyon seçenekleri

Küçük oturma odaları için dekorasyon seçenekleri

Ferah ve iç açıcı bir dekorasyonla küçük metrekareli oturma odaları gayet şık bir silüete bürünebilir. Bunun için en güzel dekorasyon fikirlerini sizlerle payalaşacağız. En güzel renk kombinleri ve tasarım fikirlerine bakacak olursak:

  • Açık tonların kombinesi,
  • Aydınlatma seçenekleri,
  • Mobilye dekorasyonu,

Öncelikli olarak şampanya rengi ve tonları küçük oturma odası dekorasyonu için gayet mantıklı olacaktır. Yer döşemesi için açık tonlu laminant parke tercihine şampanya rengi duvar boyası oldukça mantıklı olacaktır.

Küçük oturma odası dekorasyon fikirleri

Küçük oturma odası dekorasyon fikirleri

Aydınlatma seçeneği için gösterişli avizeler yerine daha zarif ve küçük ola spot aydınlatma seçeneklerini mutlaka tercih etmelisiniz. Boydan boya uzun perdeler yerine pencere hizasında açık renkli perde seçimleri oldukça uygun olacaktır.

TV ünitesine kitaplık entegre edilmesi gayet kullanışlı ve mantıklı olacaktır.

Mobilya seçimi ise abartılı büyüklükte olmayan uygun olursa köşem tarzı modeller ile iyi duracaktır.

Renk kombinleri için açık tonlar dediğimiz için mobilyalarınızın seçimini de açık tonlarla yapmanız mantıklı. Küçük bir ipucu verecek olursak kılıfları çıkarılabilir bir oturma grubu seçimi çok mantıklı olacaktır. Temizlik açısından işinizi çok kolaylaştıracaktır.

Özetlemek gerekirse, abartılı büyüklükte olan eşyalar yerine daha zarif ve küçük boyutlu eşya ve aydınlatma seçeneği ön plana çıkmakta. Odanızı geniş göstermek adına ayna ve tablo seçimi kullanımıda mantıklı olabilir. İşte bir kaç farklı küçük oturma odası öne çıkanları:

 

Pin It

Küçük Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir