Küçük Mutfak Dekorasyonunda Püf Noktalar

Küçük mutfak dekorasyonunda püf noktalar nelerdir nasıl daha verimli ve iç açıcı mutfak dekore edilebilirle ilgili pratik bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Öncelikli Olarak Daha Verimli Alanlar…

Küçük ve akıllıca mobilya üniteleri ile yer avantajı sağlanması oldukça iyi bir fikir olarak karşımıza çıkmakta. Özellikle oluşturulabileceğiniz mantıklı ve işlevsel dolaplar kullanmanızı öneririz. Sizlerle görsellerini de paylaştığımız tasarımlar hem çok zarif hem de küçük mutfaklar için inanılmaz verimli olmaktadır. Tencere, tabak vb. mutfak araçlarının yerleştirilmesinde önemle üzerinde durmanız gereken yaratıcı tasarımlar önemli bir yer tutmaktadır.  Küçük modüller ile mutfağınızı olduğundan daha işlevsel hale rahatlıkla getirebilirsiniz, işte görsellerle örnekler:

Açık renk kombineleri

İlk başlık olarak verimli ve akılcı mobilya tasarımlarından söz etmiştik, en zarif dekorasyon için özellikle beyaz ve açık renk boya ve mobilya dekorasyonu da çok önemli bir yer tutmakta. Özellikle duvardan spot ve doğru seçimli ışıklandırmalar küçük mutfağınızı olduğundan daha geniş, ferah ve iç açısı olarak gösterecektir. İşte görsellerle en avantajlı küçük mutfak dekorasyonu püf noktaları:

 

 

Pin It

Küçük Mutfak Dekorasyonunda Püf Noktalar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir