Körfez Kent 3. Etap Açık Arttırmayla 8 Şubat’ta Satışta

Turyap ve Emlak aracılığı ile Körfez Kent 3. Etap satışları başlıyor. 163 bin TL’den başlayan muhammen  bedeller açık arttırma usulü ile satılacak.

İstanbul, Şişli’de bulunan Radisson Blu Otel’de 8 Şubat Perşembe günü gerçekleştirilecek  satışlar için, teminat bedeli olarak 5 bin TL alınacak.

Detaylı bilgi ve katılım için telefon numarası 444 780.

Yatırımcıların büyük bir ilgi göstereceği açık arttırma usulü ile gerçekleşecek satışarda yer alan daireler bir artı bir, iki artı bir, üç artı bir ve dört artı bir seçenekleri ile alıcılarını bekleyecek.

Satış bedellerini karşılamayı taahhüt edenler için satış onayı sonrası yüzde yirmi beşlik kısım peşin, geri kalan kısım ise üç ay sonra istenirse banka kredisi ile ödenebilecek.

İnternetten Canlı Yayınlanacak

Turyap işbirliği ile gerçekleştirilecek müzayedede, İzmit Körfez Kent 3. Etapta yer alan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na ait Emlak Konutları’ndaki dairelerin açık artırma usullü İstanbul, Şişli’de bulunan Radisson Blu Otel’de 8 Şubat Perşembe günü gerçekleştirilecek satışı internet üzerinden canlı olarak izlenebilinecek. Aynı zamanda internetten canlı olarak teklif verilebilinecek. Bunun için müzayedeye katılım şartlarının sağlanması gerekmekte. Detaylı bilgi için bir kez daha telefon numarasını hatırlatmakta fayda vardır, ilgili müzayede katılımı için detaylı bilgiyi 444 780 numaralı telefondan alabilirsiniz.

Pin It

Körfez Kent 3. Etap Açık Arttırmayla 8 Şubat’ta Satışta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir