Kompozit Cephe Fiyatları

Kompozit Cephe Tasarımları En Modern Çizgiyi Yansıtmakta

Kompozit Cephe Tasarımları En Modern Çizgiyi Yansıtmakta

Kompozit cephe sistemleri hem modern görüntüsü hem de enerji tasarrufu ile son dönemlerin en tarz dış cephe giydirme sistemleri arasında. Peki kompozit cephe sistemleri metrekare fiyatları ne kadardır, fazladan ücret ödemeden bu konuda araştırma yapanlar için 2016/2017 sezonu için kompozit cephe kaplamalarının ortalama fiyatlarını sizlerle paylaşacağız.

Malzeme ve İşçilik Ücretleri

Kompozit yaptıracağınız cephe ne kadar büyük olursa, o kadar indirim yapma şansınız artacaktır. Ortalama 4-5 katlı bir daire için kompozit malzeme metrekare fiyatı 125 TL civarı olmakta olup, işçilik fiyatı ile birlikte ise metrekare fiyatı ortalama 200 TL olmaktadır. Ortalama bin metrekare toplayan bir cephe için 20 bin TL civarında bir ücretle bu kompozit dış cephe sistemini yaptırabilirsiniz.

Özetleyecek olursak ortalama 200 TL civarı metrekaresini yaptıracağınız kompozit fiyatları için bir kaç farklı firmadan fiyat alarak size verdiğimiz ücretlerden daha makul seviyede anlaşmaya çalışınız. Örneğin bin metrekare bir cephe için 15 ile 18 bin TL civarı bir fiyat vermeniz fakat, 1. sınıf malzemeler ve yüksek kalitede malzemeler tercih etmenizi tavsiye ederiz.

En Estetik Kompozit Cephe Sistem Tasarımları

En Estetik Kompozit Cephe Sistem Tasarımları

Pin It

Kompozit Cephe Fiyatları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir