Kombi Değişiminde Yapılması Gereken İşlemler

Kombinizin yerini ve kapasitesini değişrirmiyorsanız ek bir proje çizilmesine gerek yoktur. ( Yoğuşmalı 22 kw lık eski kombiniz yerime 22 kw yeni kombi takarken; bacalı kombiden hermetrik veya yoğuşmalı kombiye geçerken, hermetrik kombiden yoğuşmalı kombiye geçerken) Yetkili firma gelip kombinizi takarak, kullandığınız doğalgaz firması online formunu doldurmanız yeterli olacaktır ( Örneğin,  İstanbul’ da yaşayanlar için İGDAŞ bu işlemle ilgilenmekte).

Ancak kombi kapasitesi değişiminde örneğin 20 kw lık kombi yerine 24 kw lık kombi takmada veya yoğuşmalı kombiden bacalı kombiye geçmede veya mevcut kombinizin bulunduğu alanı değiştirmede doğalgaz yetkili merkezine ( örneğin İstanbul da İGDAŞ) proje çizimi ile başvurmalısınız.

Bir çok kombi değişimi yapan usta veya yetkili servis proje çiziminden onaylatmasına kadar bu işlemleri yapmaktadır. Burada sizlere önerimiz kombi değişimi için en az 2 farklı yerden fiyat almanız ve bu süreçleri en kısa sürede bitireceğini düšûndüğünüz ustalarla, servislerle çalışmanız yönünde olacaktır.

Pin It

Kombi Değişiminde Yapılması Gereken İşlemler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir