Kız Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri 2016

Kız Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri 2016

Kız Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri 2016

Çocuk odası sadece çocukların uyumak için zaman geçirdikleri konsept olmamakta, çocukların özellikle kaliteli zaman anlayışını geliştirmek açısından en verimli şekilde kullanması gereken çocukların dünyasında önemli bir yer oluşturan yaşam alanları haline dönüşmektedir. Peki en güzel kız çocuk odası dekorasyon fikirleri 2016 yılı için hangi konsept olarak karşımıza çıkmakta?

Kız Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri 2016, bebek odalarında yer alan 3 boyutlu duvar kağıtlarının yerini farkı ve yaratıcı tasarımlarla korumakla birlikte, gözü çok yormayan tonlardan oluşmasına dikkat edilmelidir. Özellikle kız çocukları için pembe rengin önemi bu dönemde de devam etmekle birlikte, bunun yanı sıra sizlerle kombinlerini paylaştığımız desenlere ve tonlarada ağırlık vermenizi tavsiye ederiz. Perde ve yatak nevresim takımının pembe dışında daha pastel tonlarda olup, ev halısının yer zemini ile uyum içerisinde olmasına özen göstermelisiniz.

Özellikle küçük diye şikayetçi olduğunuz odalar için açık tonların avantajını bir kez daha hatırlatmakla birlikte, yaratıcı duvar kağıtları ve temizlik açısından kolay yüksek ayaklı karyolalar, bazalardan avantajlı durmasına rağmen, bazalara eşya yerleşmesi yapılabileceğinden küçük odalarda daha kullanışlı olunacağını unutmayınız. Pencere önüne getirilecek çalışma masasının ışık alması ile oda olduğundan daha geniş ve ferah bir görüntü kazanacaktır. Tavsiyemiz alan müsaitse çalışma masasına arkadan ışık vuracak bir düzenleme yapmanız yönünde olacaktır. İşte sizlere fikir verecek 2016 yılının en güzel kız çocuk odası dekorasyon fikirleri:

Pin It

Kız Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir