Kız Bebek Odası Dekorasyon Fikirleri 2016

Kız Bebek Odası Dekorasyon Fikirleri 2016

Kız Bebek Odası Dekorasyon Fikirleri 2016

Bebek odası dekorasyonunun bebeklerin gelişimi üzerine olan etkisini kısaca bir kez hatırlattıktan sonra en güzel kız bebek odası dekorasyon fikirlerine geçiş yaparak sizlere fikir verecek şık kız odası dekorasyonlarını paylaşalım. Öncelikli olarak tekrardan, 0-6 yaş gelişiminin çocukların bütün hayatları üzerinde olan etkisini ve bunun için onların düşünce ve yaratıcılıklarını geliştirecek ortamların hazırlanması gerekliliğini vurgulamalıyız. PEki bunları göze alarak en şirin, en güzel kız bebk odası dekorasyonlarını nasıl yapabiliriz?

İlk olarak pembe ve bu sıcak tonların küçük prenseslerin hayal dünyasına hitap ettiğini vurgulayalım. Aynı şekilde yaratıcılıklarını geliştirecek özellikle 3 boyutlu duvar kağıtlarını, çiçek, böcek, ağaç… kullanmanızda fayda olduğunu, tül süslemelerle odanın silüetini oldukça şık değiştireceğinizi söyleyelim. Özellikle kolik bebekler için duvara yansıtılacak hayvan desenleri ile müzik seslerinin faydasını hatırlatalım.

Pembe tolardan seçilen bebek odası için aynı tonlardan perde seti oldukça şık duracaktır. Görsellerde paylaştığımız pembe ile en uyumlu yakın tonların tercihine birde duvar kağıtları eşlik ettiğinde çok şirin kız bebek odası dekorasyonları ortaya çıkacaktır. Bu bağlamda hazır yapım veya hazır model alımlarınızda ki mobilyaları dilediğiniz şekilde en şık dekorasyonla birleştirmeniz için sizlerle paylaştığımız görselleri detaylı incelemenizi tavsiye ederiz. Sizlere ilham vermesini düşündüğümüz en şık kız bebek odası dekorasyon görsellerini şu şekilde paylaşabiliriz:

Pin It

Kız Bebek Odası Dekorasyon Fikirleri 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir