Kış İçin Ev Dekorasyon Önerileri

En Güzel Kış Ev Dekorasyonları

En Güzel Kış Ev Dekorasyonları

Serin havalarda hem ısı yalıtımı olması açısından hem de en güzel dekorasyon seçeneklerini tercih nedeni ile ev hanımları odalarının dekorasyonunu değiştirmeyi düşünürler. Kış için ev dekorasyon önerileri için önemli bir kaç ipucunda bulunacak olursak;

Peteklerin önünde yer alan eşyaları duvarlara kaydırarak işe başlayabilir, eğer yeriniz müsait değilse en azından bu şyaları olabildiğince peteklerden uzaklaştırarak ısı verimliliğini kazanabilirsiniz. Burada akla şu gelecektir, bu halde uyumlu bir kombin nasıl yapacağız? Odanız bu şekilde daha küçükmüş gibi gözükeceğinden öncelikli olarak içinizi rahatlatacak açık renk kombinleri denemenizi tavsiye ederiz. Bunun yanı sıra yerlere kadar uzanan tüllerden ziyade kısa tül tercihleri ile odanızı daha ferah gösterebilirsiniz. Aşırılı gösterişli avizeler yerine daha sade avize tercihleri ile odanızı gayet şık ve tarz gösterebilirsiniz.

Parke renginizin açık olmasını temenni ederiz fakat öyle değilse bile duvarlarınızı açık renklerle kum beji, fil dişi vb. renklerle açarak açık renkli mobilya kombinleri tavsiye ederiz.

Eğer oda büyüklüğünüz yeterliyse sizlere tavsiyemiz biraz daha ağır ve koyu renkler olacaktır. Kış konseptine uygun olacak pastel renk boya tercihleri ile koyu tonlarda seçilen koltuk takımları çok şık duracaktır. İşte birbirinden güzel kış için ev dekorasyon görselleri:

Pin It

Kış İçin Ev Dekorasyon Önerileri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir