Kelepir Daire İstanbul’da Nerede Alınır

İstanbul’da konut piyasası her geçen gün artış göstermekte. Şuanda özellikle İstanbul’un Anadolu yakası olan Sancaktepe’de sahibinden veya inşaat firmalarından temelden kelepir daire almak oldukça mantıklıdır. Bu noktada sahibinden direkt anahtar teslimi daire almak tabi ki en mantıklı olanıdır. Zira bazı inşaat firmaları veridkleri tarih sözlerini ve daire teslim şeklini askıya alabilmekte. Bunun için iyi bir anlaşma metni ile kendinizi güvence altına almalısınız.

Kelepir Daire Fiyatları Nedir?

Kelepir daire fiyatı dairenini ederinin altında acil şekilde daha düşük fiyata satılması demektir. Bu noktada 2+1 ara kat daireler için 200- 220 bin TL arası kelepir daireleri Sancaktepe ilçesinde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Sıfır daireler almanız yatırım açısından önemlidir. zira yaşlı binalara kredi çıkma olasılığı düşeceğinden ileri süreçte daireyi satmak istediğinizde fiyat kırmak zorunda kalabilirsiniz.

Özetleyecek olursak İstanbul’da Sancakte’pe civarında bir çok kelepir daire inşaat firmasından veya sahibinden bulabilirsiniz, bu fiyat aralığı bu dönem için ideal bir rakam sayılır.

Çok güldüren kelepir daire ilanı

Çok güldüren kelepir daire ilanı

Pin It

Kelepir Daire İstanbul’da Nerede Alınır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir