Kalorifer Petek Fiyatları 2016

Alüminyum Petek Maliyetleri

Alüminyum Petek Maliyetleri

marka ve kaliteye göre değişkenlik göstermektedir. Bu noktada her ne kadar işin ustasıyım diyen biriyle çalışsanız dahi bu alanda azda olsa bilgili olmanızın zararı olmaz. Bu yazımızda sizlerle kalorifer petekleri ile ilgili bilmeniz gereken basit bilgileri paylaşarak ortalama fiyat bilgilerini paylaşacağız. 600/1000 ‘lik bir radyatör ile 60 cm boyu ve 1 metre uzunluğu standart alarak fiyat bilgilerini ele alacağımızı buradan belirtelim.

Öncelikli olarak okurlarımızın ısrarla sorduğu bir soru olan en iyi kalorifer petek markaları hangisi sorusunun cevabını tıklayarak buradan okuyabileceğinizi söyledikten sonra, maksimum verim bu noktada öne çıkmakta. Sırf 10-20 TL ucuz diye yeterince verimli ısı vermeyen radyatörlerden uzak durmalısınız. Özellikle her firma hemen hemen 10 yıl garanti verir ama servis ağı ve müşteri hizmetleri burada önemlidir bu noktaya dikkat etmelisiniz. Özellikle banyolarınız için seçtiğiniz havlupan radyatörlerin EN 442 Standartlarına Uygun olmasına mutlaka önem gösteriniz. (bu uygunluk banyo kullanımında karşılaşılacak olumsuz etkilerden korunma anlamındadır diyebiliriz kısaca)

Ortalama bir kalorifer peteğini ele alırsak 600/1000 bunların fiyatı 140-150 TL arasında değişmekte. Örneğin bunun 1,5 katı olan bir radyatör ise 600/1500 ortalama olarak 240-250 TL arasında bir fiyat göstermektedir.

Sizlerle paylaştığımız kaç metrekare odaya keö metre petek takılmalı yazımızıda okumanızda sizler için fayda olduğunu düşünmekteyiz.

Alüminyum Petek

Alüminyum Petek

Popüler Başlıklar:

  • kalorifer petek fiyatları
Pin It

Kalorifer Petek Fiyatları 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir