İzmir’in Lüks Semtleri

İzmir Sevgi Yolu

İzmir Sevgi Yolu

Sizlerle paylaşmış olduğumuz İzmir’in yaşanılabilir semtleri tıklayınız yazımızda en çok gelen sorulardan bazıla İzmir’in en lüks semtleri ve İzmir’in en zengin semtleri yorumları olmuştu. Bu yazımızda sizlerle İzmir’in en lüks ve en zengin semtleri yazımızı paylaşacağız.

Bildiğiniz gibi İzmir Havaalanına iner inmez metro ile kolay ulaşım sağladığınız İzmir’in üst düzeyde lüks semtleri bulunmaktadır. En favori yerlerimizin başında Kordonboyu ve Alsancak gelir. fiyatları ile, nüfus yapısı ile oldukça yüksek meblalar ödeyerek buralarda veya ev sahibi olabilirsiniz. Peki bu kadar para için değer mi derseniz? Evet Kordonboyu ve Alsancak şeridinde verdiğiniz her kuruş için değer.

Konak ve Şirinyer’i (Sevgi yolu) özellikle belirtmeliyiz. Özellikle akşam serininde huzurla gezebileceğiniz bu yerler için mutlaka bir bakmanızı tavsşye eder sonrasında bir yere taşınmaya karar vermenizi öneririz. Güzellik göreceli olmakla birlikte bu saydığımız yerler bizce en güzel ve en lüks olan yerler arasında yer almaktadır.

İzmir’e bağlı olan çok şirin ve güzel yerleride sizlerle paylaşmıştık. Sitemizde İzmir kategorisine girerek her biri için geniş bilgi edinebilirsiniz.

İzmir Alsancak

İzmir Alsancak

 

Popüler Başlıklar:

  • https://evkampanyalari com/izmirin-luks-semtleri/
  • izmir en pahalı semti
  • izmir lüks semt
Pin It

İzmir’in Lüks Semtleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir