İzmir’de Yazlık Nereden Alınır?

İzmir Seferihisar

İzmir Seferihisar

Ege’nin İnci’si olan İzmir’in en güzel ve huzurlu bölgelerinden olan yazlık almak için ideal yerleri sizlerla paylaşacağız. İzmir’in her yazlık bölgesinden gönül rahatlığı ile yazlık alabilirsiniz. Çünkü çok güzel bir denize ve havaya sahip.

İzmir merkeze 40-50 dakika uzaklıkta olan Seferihisar’dan çok güzel devremülk alabilirsiniz. Özellikle dubleks ve tribleks olan yazlıklar tam aileye uygun yerler arasında yer almaktadır. Seferishisar Doğanbey’de özellikle huzur dolu bir tatil hayal edenlere tavsiyemi, buraya bakmadan yazlık için karar vermemeleri yönünde olacaktır.

Doğanbey mavi bayraklı denizi, aile plajları, alışveriş olanakları ile gelişmiş ve gelişmeye devam eden yerler arasında bulunmaktadır. İzmir’in ulaşımı, güzeliği göz önüne alındığında sizler için yazlık alma fikri bulunanlara tavsiyemiz Seferihisar olur. Seferihisar’dan Doğanbey’de aileler için uygun yazlıkların varlığına mutlaka bakmanızı tavsiye ederiz.

Hepinize mutlu tatiller…

İzmir Seferihisar Yazlıkları

İzmir Seferihisar Yazlıkları

Pin It

İzmir’de Yazlık Nereden Alınır?

İzmir’de Yazlık Nereden Alınır?

  1. Merhabalar ben güzelbahçe tarafından almayı düşünüyorum pina life ve gardenia diye iki proje var hatta aklımda. güzelbahçe ve bu projeler için ne düşünüyorsunuz? özelliklede pina life.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir