İzmir’de Ev Kampanyaları 2015

Ege’nin İncisi olan güzel İzmir’de 2015 yılında ön plana çıkan ev kampanyaları ve projeleri sizler için derledik. Lokasyon durumu ve uygun ödeme seçenekleri ile ister oturmak için isterseniz de yatırım amaçlı değerlendirmelerde bulunmak adına bu projeleri yerinde görmenizde sizler için fayda vardır.

İzmir Panorama Concept

İzmir Panorama Concept

Gençler Yapı İnşaatın yapımına imzasını atacağı projede en dikkat çekici özelliklerden biri geniş yaşam alanı ve kişiye özel ödeme planı oluşturma imknaları. Toplamda 60 bin metrekare alan üzerine kurulu 60 evden oluşan, içerisinde bir çok sosyal ve kültürel faaliyetin gerçekleştirilmesi olanaklarının Panorama Concept projesi ile ilgili detaylı bilgiyi: 0 232 373 55 96 numaralı telefondan alabilir, buraya tıklayarak  proje detaylarına ayrıntılı bakabilirsiniz. güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

Palmiye Park Projeleri

Palmiye Park Sole

Palmiye Park Sole

Palmiye Park, Urla, Karşıyaka, Bornova,Çiğli, Gaziemir gibi İzmir’in en güzel bölgelerinde projelerini müşterileri için geliştirmekte. Sizler kendinize en uygun bölgeyi ve daire seçeneğini seçtikten sonra uygun ödeme koşullarını sizlere sunan Palmiye Park Projelerinin yapımını Veryeri ve Dağıstan Aileleri’nin şirketleri Ege Yapı ve CDS Yapı ortak girişimi sonucu oluşmakta.

Palmiye Park Projeleri için tıklayabilir, ayrıntılı bilgi için 0232 462 50 60 numaralı telefonla iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Country Plus Projeleri

İzmir Country Plus Vitrin

İzmir Country Plus Vitrin

İzmir’in yükselen değeri Seyrekte 6 farklı yerde yükselen Country Plus projelerinin hedef kitlesi hem yakın yerlerdeki eğitim kurumları için öğrenciler hem de yaşam olanaklarının güzelliği nedeni ile İzmir halkı ve yatırım düşünenler. Vitrin, Corridor, Uniway, Trio Trend, Corner ve Exclusive projeleri kapsamında uygun ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz. 99 bin TL’den başlangıç fiyatı gösteren Country Plus projeleri için detaylı bilgileri 0232 33 000 33 numaralı telefondan alabilir, istediğiniz proje detayı için tıklayarak resmi siteye giriş yapabilirsiniz.

 

Pin It

İzmir’de Ev Kampanyaları 2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir