İzmir Park Yaşam Ataşehir Proje Detayları ve Fiyat Listesi

Park Yaşam Ataşehir Fiyat Bilgisi

Park Yaşam Ataşehir Fiyat Bilgisi

İnşaatta tecrübeleri bilinen İzka İnşaat – Gültekinler İnşaat ortaklaşması ile yükselen Park Yaşam Ataşehir projesinin detaylarını sizler için araştırdık.

İzmir Çiğli’de lokasyon olarak iyi bir konumda bulunan Yaşam Park Ataşehir projesi için ilk olarak yatırım amaçlı düşüncesi olanları ele alalım. Sahip olduğu lokasyon sayesinde (650 yatak kapasiteli devlet hastanesinin yanı sıra bir çok okul vb. olanaklara çok yakın olamsı, metro ulaşımına yakınlığı…)kısa zamanda değerini arttırmasının beklendiği projede ister daire ister villa sahibi olabilirsiniz. 859 dairenin yanı sıra 18 villanın yer aldığı proje peyzajı gayet hoş gözükmekte.

Park Yaşam Ataşehir Projesi

Park Yaşam Ataşehir Projesi 2017 yılının Mayıs ayında tamamlanması planlanan proje tamamlandıktan sonra varolan fiyatlarının çok üstüne çıkacağa benzemekte.

Yaşamınızı sürdürmek için ise oldukça yüksek kalite standartlarına sahip projenin içerisinde geniş yeşil alanlar, yürüyüş yolları, açık- kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna… gibi bir çok sosyal donatı yer almakta.

Yaşam Park Ataşehir projesinin fiyatları 208 bin TL olmakta, seçim yaptığınız daire tipi ve büyüklüğüne göre artış göstermektedir.

Proje ile ilgili ayrıntılı bilgi alabileceğiniz yetki telefon numarası 444 3 893.

Popüler Başlıklar:

  • park yaşam ataşehir fiyatları
  • park yaşam ataşehir
Pin It

İzmir Park Yaşam Ataşehir Proje Detayları ve Fiyat Listesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir