İzmir Elit Park Evleri Daire Fiyatları

İzmir’in en gözde noktalarından olan Bornovo’da Teknoen Yapı tarafından inşa edilen ve tamamlanan proje bünyesinde 34 adet daire yer alıyor. Deprem güvenliği konusunda alınan önlemlerle inşa edilmeye başladığı ilk günden beri tüm dikkatleri üzerine toplamayı başaran İzmir Elit Park Evleri satışa sunuluyor.

Depreme karşı son derece dayanıklı olması için projenin inşası sırasında temelin altına toplam 5316 metre uzunluğunda çeşitli noktalara kazıklar çakılmıştır. Bina ile betonarme olarak bağlı olan bu kazıklar sayesinde depreme karşı dayanıklılık sağlanmıştır. 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilen dairelerin büyüklükleri ise 156 ile 200 metre kare arasında değişiklik gösteriyor.

Ayrıcalıklı ve güvenli bir sitede huzur dolu bir yaşam sürmek için elinizi çabuk tutmanız tavsiye edilmektedir. Elit Park Evleri bünyesinde bulunan dairelerin tamamı oldukça geniş tasarlanmış yüksek kaliteli malzemelerle inşa edilmiştir.

İzmir Elit Park Evleri’nde daire fiyatları 775 bin TL’den başlamakta olup kişilerin daire seçimlerine göre dairelerin fiyatları 840 bin TL değerine kadar yükselebilmektedir.

3+1 daireler: 156 metrekare – 156 metrekare
4+1 daireler: 180 metrekare – 200 metrekare

izmir elit park evleri nerde

Pin It

İzmir Elit Park Evleri Daire Fiyatları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir