İzmir Aksoy Residence Daire Fiyatları ve Proje Özellikleri

Konak Alsancak’ta inşa edilen Aksoy Residence projesi Erdil İnşaat tarafından satışa sunulmuştur. Proje sahibi olan Erdil İnşaat, inşaat sektöründeki elde ettiği başarılarla ve sunduğu projelerle bilinmektedir. İzmir’in en güzel noktalarından birinde inşa edilen Aksoy Residence projesi 3800 metrekarelik bir alana sahiptir.

Bünyesinde 66 adet dairenin yer aldığı projede rezidans şeklinde tasarlanan dairelerin büyüklükleri 76 ile 270 metre kare arasında değişiklik gösteriyor. Proje genelinde konut sahiplerine sunulan hizmetler;

– 7 gün 24 saat güvenlik hizmeti
– Kapalı otopark
– Masa tenisi
– Hidrofor
– Spa
– Sauna
– Toplantı salonu
– Kafe
– Vale park

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 gibi oldukça zengin daire seçenekleriyle İzmir Aksoy Residence projesi geniş bir kitleye hitap etmekle birlikte yatırım amaçlı olarak da satın alınabilecek özellikleri bünyesinde barındırıyor. Kaliteli, güvenli ve ayrıcalıklı bir dairede yaşam sürmek için zaman kaybetmeden satış ofislerine müracaat etmeniz tavsiye edilmektedir. Dairelerin fiyatları 300 bin TL’den başlamakta olup büyüklük ve proje içerisinde yer aldığı konum gibi birçok faktöre göre 1.250.000 TL’ye kadar yükselebilmektedir.

aksoy residence ulaşım

 

Pin It

İzmir Aksoy Residence Daire Fiyatları ve Proje Özellikleri

3 - “İzmir Aksoy Residence Daire Fiyatları ve Proje Özellikleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir